יוגה צחוק
מוצרים

ראשית השיטה

יוגה צחוק – כי חשוב להיות מאושר...

יוגה צחוק - ראשית השיטה  

יוגה צחוק היא טכניקה אשר מסייעת לאנשים להיות מאושרים. אולם מדוע כל כך חשוב להיות מאושר? קיימות לכך סיבות רבות. קודם כל, הרבה יותר כיף לחיות את החיים באושר מאשר בעצב. אם בכל זאת עוד לא השתכנעתם מדוע כדאי להיות מאושרים, אז אולי כדאי שתדעו שמסתבר שלאושר השפעה עצומה על הבריאות, אשר חשיבותה הולכת ומתבררת כמשמעותית יותר ויותר מדי יום. למעשה, לאחרונה הגיעו חוקרים מסקוטלנד למסקנה כי השפעתו של האושר על הבריאות גדולה אפילו יותר מזו של העישון. במילים אחרות – אנשים מאושרים אשר מעשנים עשויים להיות בריאים יותר מלא-מעשנים לא-מאושרים. אין זו המלצה להתחיל לעשן, אולם עדיין מדובר בנתון פוקח עיניים. עדיין לא השתכנעתם להיות מאושרים? הנה עוד כמה סיבות מדוע עדיף להיות מאושר...

 

  • אושר הוא תרופת המנע הגדולה ביותר – לאנשים מאושרים מערכת חיסונית חזקה יותר מזו של אנשים לא מאושרים. לפיכך, אנשים מאושרים חולים פחות, חסינים יותר מפני התקפי לב, שבץ ועוד מחלות כרוניות ומצבים רפואיים קשים.
  • אושר מחזק את הגוף - מדענים בבריטניה מאמינים שכמו שלחץ ומתח הם מתכון בטוח למחלות, לחץ דם גבוה, התקפי לב ועוד, אושר עובד בדרך הפוכה על אותם המנגנונים הפיזיים בגוף האדם – הוא מזין מנגנונים בריאותיים אלו ולא לוקח מהם. בנוסף לכך, מחקרים אחרים מראים שאנשים מאושרים מתמודדים עם כאב פיזי טוב יותר מאנשים לא מאושרים. במילים אחרות, גופו של אדם מאושר חזק יותר מזה של אדם לא מאושר.
  • אנשים מאושרים חיים יותר זמן - מחקרים שונים מוכחים שאושר גם מביא לחיים ארוכים יותר. מחקר שנערך לאורך מספר עשורים בקרב נזירות אשר חיו במנזר את אותו אורח החיים במשך שנים (כלומר אכלו אותו אוכל, קמו באותן שעות, עבדו אותן עבודות וכו') מראה שמעבר לכך שהנבדקות שהיו מאושרות הפליגו בשנים, אלו הפחות מאושרות מתו קודם.
  • אנשים מאושרים שומרים על בריאותם הפיזית זמן רב יותר – בקרב מחקר אשר נערך באוכלוסיה מבוגרת, בה כל הנבדקים בני למעלה מ- 65, עבור הנבדקים המאושרים הסיכוי להפוך לסיעודיים היה קטן ב- 50 אחוזים מאשר הנבדקים הלא מאושרים.
  • לאנשים מאושרים חיי חברה טובים ומספקים יותר – שלא במפתיע לאנשים מאושרים יותר חברים, הם יותר אהובים על ידי חבריהם מאנשים לא מאושרים, הם מוצאים קשרים זוגיים אותנטיים וחזקים ואף סביר להניח שיתגרשו פחות.
  • אנשים מאושרים נכנסים פחות לדכאונות ומשברים אישיים – ובמידה ואכן ימצאו עצמם במצב אישי קשה, יוכלו לצאת ממנו מהר יותר ובקלות רבה יותר מאשר אנשים לא מאושרים.
  • אנשים מאושרים פרודוקטיביים יותר – אנשים מאושרים יעילים יותר, יצירתיים יותר ונמרצים יותר. מעסיקים, שימו לב: אושרם של עובדיכם הוא האינטרס שלכם כשם שהוא שלהם...

 

 

יוגה צחוק – בואו להיות מאושרים...

 

יוגה צחוק איננה מטה קסם אשר הופך אנשים למאושרים. על מנת להיות מאושרים באמת נדרש יותר מאשר סדנת צחוק בה אנו צוחקים לשעה. אולם כל אדם יכול להיות מאושר. מדובר קודם כל בהחלטה אישית להיות מאושר, ואחר כך למצוא דרכים ליישם את ההחלטה הזו. יוגה צחוק הינה טכניקה אשר באה לעזור לאדם למצוא את אושרו, בשני השלבים של ההחלטה להיות מאושר – סדנת צחוק תביא לכל אחד אושר זמני, ואם ירצה להמשיך בחיים מאושרים, יוגה צחוק תעזור לו למצוא את האושר הפנימי שבו.

 

לפרטים נוספים אודות יוגה צחוק והזמנת סדנאות ניתן להתקשר לטלפון מספר 054-5636269 או ליצור קשר.

 


איתן חדפסותרחי המלך יגורגי 11 תל אביב  טל:  03-6200625  פקס:  03-6200625 דאו''ל:  eitanprint1@walla.com
  מאמנת אישית  |  אימון אישי ועסקי  |  אימון אישי לחיים  |  יוגה צחוק   עיצוב ובניית אתרים אימג'קום