יוגה צחוק
מוצרים

שרית - מאמנת אישית לחיים בריאים

מאמנת אישית לחיים

 אימון אישי לחיים בריאים
לפעמיים הרצון שלנו לתת לאחרים ולאסוף דאגות מכל מני מקרים שעוברים עלינו בחיים יוצרים אצלנו בילבול וחוסר תשמות לב לעצמנו ולדברים העיקרים שסובבים אותנו וגם הרצונות שלנו להצליח מתערבבים עם אותם דאגות ורצונות וזה במהלך הזמן יוצר לחץ ובילבול ומתוצאות שלא מצליחות נוצר חוסר אמונה בעצמך. אז מה הפיתרון סדר בדברים וברצונות כיצד על ידי אימון שיוביל לאמונה עצמית, לדעת לחלק בין דברים חשובים לדברים פחות חשובים, לדעת להסיר דאגות מיותרות, התגברות על פחדים ומניעות, לעורר מוטיבציה על ידי תוצאות של מימוש תוכניות. שרית מאמנת אישית לחיים מדריכה כיצד לעשות זאת בסדנא של כמה מפגשים.

אימון אישי ועסקי
בוא לאימון כיצד לנצח את הזמן ולכבוש את העולם במה שאתה באמת מיוחד, לדעת איך לבחור בשביל הנכון ולהגיע אל היעדים שהצבת לך... בקווצינג אישי ועסקי מלווה בשמחה והנאה עם המאמנת שרית שתוביל אותך להצלחה!

תהליך האימון
השיטה פונה אל המתאמן/נת בדרכים פשוטות וקלות שנותנות מענה לביצוע בזמן קצר ומהיר בכל מיני מקצועות ומצבים בחיים. התהליך מלווה בתירגולים רבים של תנועה וביצועים על מנת לשנות הרגלים שלא מוכנים לצאת מהם ומאמינים בהם ובכך נשארים ולא מתקדמים. ומפני שהאדם לא אוהב שינוי מהותי מהקצה אל הקצה ברגע אחד, עליו לתרגל ולהתאמן עד שידע ויכיר במכשולים שלו. בנוסף יתאמן לפתח שמחה אושר ותענוג בכיוון ההצלחה.

הגעת לאתר זה סימן שרצונך בשינוי
אני שמחה שאתם תופסים את ההזדמנות וביחד נצא למסע!
אם אתם מביאים כנות למפגשים ניתן לחלול שינוי מהותי ביותר בחיים
בכל תחום שאתה ניפגש עימו בחייך. אנחנו מזהים ביחד איפה הצד הכואב באמת מה מפריע להיות מצליח, שמח, מסופק ומרוצה מעצמך ומהסביבה האינטימית הקרובה והמורחבת בינך והבין משפחתך.
זה פוגש אותך בחיים כדפוס התנהגות שמטריד אותך מלנוע קדימה ולהישאר במקום החוסר שקט החששות המנקרים ללא הרף
תחושה כללית של תקיעות וחוסר מצב רוח והכוח אוזל.


זהו רגע האמת בשיחות אימון תכיר בכך שיש כוח לרצון ושיש דרך לנתב אותו. במקום להרגיש מתוסכל בוא תשנה את דרכך ותצא לדרך חדשה. מאחר ומקום הקושי מכיל את הפיתרון תלמד לפתח כלים להתמודד עם הקושי ולהתגבר עליו ולצאת לדרך חדשה שלחופש הצלחה ושיגשוג.

שרית מאמנת אישית לחיים - אימון אישי ועסקי - להעלאת הביטחון והעוצמה האישית להשגת מטרות והגשמת משאלות איך לראות את חצי הכוס המלאה ולהגיע למקום שבו תשכון השלווה.

לפרטים ויצירת קשר - 0545636269

תודה,
שרית מאמנת אישית

איתן חדפסותרחי המלך יגורגי 11 תל אביב  טל:  03-6200625  פקס:  03-6200625 דאו''ל:  eitanprint1@walla.com
  מאמנת אישית  |  אימון אישי ועסקי  |  אימון אישי לחיים  |  יוגה צחוק   עיצוב ובניית אתרים אימג'קום